PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Často kladené dotazy

Úvodní stránka Často kladené dotazy
Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 3 500 Kč!

KDE KOUPÍM OBUV ROCKSPRING?

V hypermarketech GLOBUS 15x po celé ČR

Praha 5 Štefánikova 17 (Zdravotní obuv)

Praha 7 Milady Horákové 395/35 (Antistresová obuv)

V menších prodejnách po ČR a samozřejmě na www.rockspring.cz a v naší kamenné prodejně v České Lípě, Antonína Sovy 2344.

Pokud chcete poradit, napište na e-mail info@kemax.cz.

 

KOUPILA JSEM SI BOTY A POTŘEBUJI JE VYMĚNIT ZA JINOU VELIKOST. CO MÁM DĚLAT?

 

Pokud Vám velikost nevyhovuje, máte možnost nám boty poslat zpět na adresu: KeMax s.r.o., Antonína Sovy 2344, Česká Lípa, 470 01 s formulářem, který jste obdrželi s obuví, nebo si ho můžete stáhnout na odkaze níže a následně Vám zašleme nový pár. Možnosti vrácení naleznete zde: https://www.rockspring.cz/vraceni-vymena-zbozi

 

MOHU BOTY VRÁTIT ZPĚT?

 

Ano, zboží můžete nepoužité vrátit zpět do 14 dnů od vyzvednutí zásilky na naši adresu: KeMax s.r.o., Antonína Sovy 2344, Česká Lípa, 470 01. Můžete požadovat vrácení finanční částky zpět na váš účet nebo můžete žádat o výměnu za jiné zboží. Nepoužité zboží prosím vraťte zpět do krabice, sáčku, nebo do jiného obalu. Pro vrácení využijte k tomu příslušný formulář ke stažení zde: https://www.rockspring.cz/vraceni-vymena-zbozi. Nikdy nepopisujte přímo krabici, ani na ni nic nelepte. V žádném případě nezasílejte jako dobírku, takové zásilky nebudou převzaty. 

 

MÁTE I PÁNSKÉ A DĚTSKÉ MODELY?

 

Zaměřujeme se převážně na dámskou obuv, ale i pro muže a děti máme mnoho modelů. Gumičkové, sportovní, sandále. Navíc stále rozšiřujeme nabídku barefoot obuvi i pro muže a děti.

 

Z ČEHO JSOU GUMIČKOVÉ BOTY VYROBENÉ?

 

Svršek bot je kombinací textilu, textilu s elastanem, ribbonu a pružné textilní gumy. Díky tomu se přizpůsobí každému tvaru nohy, nártu i chodidla.

 

JAK VYČISTÍM GUMIČKOVÉ BOTY?

 

Naše boty s elastickým svrškem (tedy ty „gumičkové“) můžete prát v pračce. Vyrábíme ale také třeba sandále, sportovní boty či pantofle – a pro ty to už neplatí. Pro pratelné typy bot doporučujeme ruční praní nebo program na 30 °C v automatické pračce: používejte tekutý prací prostředek. Maximální počet praní by neměl být vyšší než čtyři. Pozor, žádné z našich bot nedávejte do sušičky! Zničily by se.

 

A VYDRŽÍ GUMIČKY?

 

Je to elastický materiál – opravdu se můžete spolehnout, že vydrží. Za dlouhé roky, kdy je vyrábíme, máme vynikající zkušenosti a každou sezónu přicházíme s dalšími vylepšeními.

 

JSOU VAŠE BOTY ZDRAVOTNÍ?

 

Naši obuv sice nelze definovat přímo jako zdravotní, ale máme letitou zkušenost, že tak působí. Kromě toho, že používáme stélky z paměťové pěny nebo s ortopedickými prvky, vyhledávají naše boty i lidé trpící na otoky nohou, těhotné ženy či lidé s onemocněním kloubů a diabetici, protože elasticita bot jim umožňuje chůzi bez omezení. Máte jinou otázku? Pište na info@rockspring.cz

 

CO JE BAREFOOT OBUV A JE VHODNÁ I PRO MĚ?

 

Podrážka barefoot obuvi, respektive její tvar, kopíruje tvar chodidla. Je širší v oblasti prstů, aby se mohla noha bez omezení roztáhnout a mohla nám zajistit maximální oporu. Prostornost boty nabízí prstům dostatek místa, aby nedocházelo k jejich utiskování a mačkání. Tím se dostavuje lepší prokrvení, nepociťujeme takovou únavu, puchýře nenajdeme, nebo je výrazně minimalizujeme.

 

CHCI SI POŘÍDIT SVOJE PRVNÍ BAREFOOT BOTY. PODLE ČEHO SI JE MÁM VYBRAT?

 

Pokud hledáte své první barefoot boty, jako první si budete muset změřit délku a šířku chodidla. Stoupněte si chodidlem na bílý papír a chodidlo si obkreslete. Od palce po patu si změřte délku. K naměřené délce připočtěte 0,5-1cm. Výsledná délka bude odpovídat délce stélky obuvi, kterou byste si měli pořídit. Např. naměřená délka chodidla je 25cm + 0,5cm = 25,5cm což odpovídá velikosti 40. Vnitřní šířka je pouze šířka stélky. Reálná šířka je tedy větší.

 

VYRÁBÍTE BAREFOOT GUMIČKOVÉ BOTY?

 

Ano, na přání zákazníků jsme spojili dva oblíbené modely dohromady. Nově se tedy můžete obout do bot s barefootovou podešví. Podešev s ochrannými okraji po celém obvodu je 4,5 mm vysoká z maximálně pružné a lehké tepelně zpracované přírodní gumy s příměsí biosložky z rýže. Ruční výroba svršku z gumiček podle tradiční výroby se postará o maximální pohodlí při celodenním nošení.

https://www.rockspring.cz/damska-obuv/premium-barefoot/lisboa-elastic-yellow

https://www.rockspring.cz/damska-obuv/premium-barefoot/porto-cashmere-elastic-lsd

 

JAKÉ BOTY JSOU VHODNÉ NA TURISTIKU? MÁTE SPORTOVNÍ OBUV?

 

Na našem e-shopu naleznete převážně rekreační obuv vhodnou na lehkou sportovní aktivitu.

Mezi modely s klasickou pevnou podešví můžete vybírat mezi modely Oregon, Preston, nebo kotníkovým modelem Gerin.

Pokud jste příznivci barefoot obutí, na venkovní turistiku doporučujeme model Savoy, který má zpevněnou špičku proti okopání nebo klasický nízký model Atos. Pro vnitřní aktivity do tělocvičny nebo do fit centra se hodí náš nejlehčí model Alex, který na noze ani neucítíte.

 

JAK MŮŽU BOTY REKLAMOVAT?

 

V případě, že se během záruční, dvouleté lhůty obuv poškodí z důvodu výrobní vady (nevztahuje se na mechanické poškození zákazníkem), pak jako zákazník máte právo na uplatnění reklamace.

Čistou, suchou obuv prosím zašlete s fakturou či papírem spolu s číslem objednávky (najdete v e-mailu), kontaktními údaji a podrobným popisem závady na naši adresu KeMax s.r.o., Antonína Sovy 2344, 47001 Česká Lípa a my jí předáme výrobci, který má na vyřízení této reklamace 30 dní od doručení na naši pobočku.

 

KDE VYRÁBÍTE BOTY?

 

Gumičkové boty vyrábí ve svých domácnostech čínské ženy i muži, kteří z různých důvodů nemohou chodit do práce, protože se třeba starají o malé děti nebo své nemocné rodiče.

Z fabriky jim každý týden doručí klubíčka gumiček a tkalounů, která ručně zaplétají. Hotový základ bot pak na konci týdne odvezou zpět do továrny, kde se přidá stélka a podešev. Boty tak vyrábíme sice v Číně, ale v rodinném podniku, kam se už deset let vrací ti samí lidé.

Obuv v kategorii premium a premium barefoot jsou boty kompletně vyráběné v Portugalsku včetně prémiové kůže, stélky i podešve. Kůže pochází z nejlepších Portugalských koželužen.

Pokud si potrpíte na kvalitu, ale nechcete obuv koženou, v Portugalsku vyrábíme i veganskou prémiovou barefoot obuv.