Články | Gumičkové boty, sportovní obuv ROCK SPRING CZ
Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Články

Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 1 600 Kč!
Testování bot Rock Spring od Blesku

11.06.2021

Testování bot Rock Spring od Blesku

Devadesát procent čtenářek doporučuje boty Rockspring! Vyzkoušejte je i vy Každá žena hledá hezkou a pohodlnou obuv, kterou by si mohla vzít do přírody i do města. Čtenářky Blesku pro ženy měly možnost otestovat boty typu barefoot od značky Rockspring, které vedle pohodlí slibovaly také podporu správného držení těla. Jak se osvědčily v terénu?

Jsme tu pro vás už tři roky!

03.03.2020

Jsme tu pro vás už tři roky!

Uběhly už téměř tři roky od první objednávky na našem e-shopu. Světe div se, někdo si koupil boty. A od té doby to byla jedna velká jízda – zlepšili jsme náš zákaznický servis, obdrželi zlatý certifikát od Heuréky, zkrátili jsme doručovací dobu na dva dny...

Napsali o nás - nové rozhovory s Bárou Strýcovou!

24.09.2019

Napsali o nás - nové rozhovory s Bárou Strýcovou!

Novinky o tom, jak se naší ambasadorce Báře Strýcové daří v jejím oblíbeném sportu, nebo proč si zamilovala právě naší obuv si můžete přečíst v článcích, které vyšly v poslední době.

Vyhrajte lístky na FED CUP!

03.10.2018

Vyhrajte lístky na FED CUP!

Připravili jsme pro Vás novou soutěž a to o velice speciální dárek. Máte možnost vyhrát vstupenky na vyprodaný finálový tenisový zápas Česko - USA, kde mimo jiné uvidíte naši ambasadorku Barboru Strýcovou!

Zpět do školy

23.08.2018

Zpět do školy

V horní části každé kategorie si můžete zaškrtnout filtr s označením Zpět do školy, poté se zobrazí všechny boty, na které platí sleva Zpět do školy. Není potřeba uplatňovat slevový kupón. V nabídce bot uvidíte původní cenu a cenu po slevě.

Osobní vyzvednutí

20.08.2018

Osobní vyzvednutí

Na základě četných dotazů vyhovujeme vaším přáním a nyní máte možnost si vybrat, vyzkoušet a zaplatit přímo u nás.

Soutěž o 100 EUR

17.07.2018

Soutěž o 100 EUR

Neváhejte se zúčastnit naší letní soutěže o 100 Eur, která právě probíhá na našich facebookových stránkách Rock Spring CZ.

GUMIČKOVÉ BOTY Z ČESKA POBLÁZNILY ASIJSKÝ TRH

12.07.2018

GUMIČKOVÉ BOTY Z ČESKA POBLÁZNILY ASIJSKÝ TRH

Na začátku všeho byla hrst gumiček a jeden nápad k tomu. Podnikateli s obuví Pavlu Podzemskému trvalo tři roky, než vyvinul ideální verzi obuvi, jejíž vrchní část tvoří materiál z gumiček mezi sebou propletených.