Gumičková barefoot obuv | Gumičkové boty, sportovní obuv ROCK SPRING CZ
Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Články

Úvodní stránka Články Gumičková barefoot obuv
Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 2 000 Kč!

Gumičková barefoot obuv

17.05.2022 Gumičková barefoot obuv
Trpíte natékáním nebo deformitami nohou? Gumičková obuv vám uleví.

Mnoho z nás má potíže s chodidly, klenbou u nohou nebo klouby a prsty na nohou. Většinou za ně mohou vrozené vady, onemocnění nebo nevhodně zvolená obuv. Věřili byste třeba, že jsou lidé, kteří si kupují boty podle svého kratšího chodidla? Delší chodidlo je vměstnáno do boty a většinou je nejdelší prst dlouhodobě pokrčen. V konečné fázi je zkrácené šlachy nutné ambulantně „napravit“.

Ať už máte vbočený palec, široký nárt nebo vás trápí cokoli jiného, při čem potřebujete poddajné a pohodlné boty, vsaďte na gumičkovou obuv od ROCK SPRING.

Příjemné boty pro každodenní nošení.

Gumičková obuv si našla spoustu příznivců mezi ženami i muži. Můžete ji koupit v mnoha typech a barevných variantách, můžete si vybrat tu ideální na nošení k sukni, kraťasům, na teplé letní i sychravější jarní či podzimní dny.

Velmi hezky vypadá a s ostatním oblečením se skvěle kombinuje např. gumičková obuv Bark v barevném provedení Grey Klimt, Black, nebo třeba Silver Bird. Barevných variant je celkem šest.

Svršek boty tvoří textil/elastic, vnitřní část textil/elastic a podešev je gumová, protiskluzová, pružná, velmi lehká s autentickým designem ROCK SPRING. Tím, že je vršek výborně pružný, je velmi šetrný k nohám s deformitami. Svrchní část je spletena takovým způsobem, že tvoří pružný, příjemný, ale přitom dostatečně pevný tvar pro každou nohu a přizpůsobí se jejímu tvaru. Obuv patří do sportovně relaxační kategorie, využijete ji ve chvílích, kdy chcete dopřát nohám oddech např. po náročném dni nebo po túře, dlouhém běhu… I při otékání nohou vám v ní bude dobře.

Model tvoří elastický materiál tvořen gumičkami a pevnou textilní stuhou. Má širší přední část, aby se mohly prsty zdravě roztáhnout.

Na rockspring.cz najdete mnoho gumičkových modelů, které jsou cenově dostupné a vašim nohám zajistí úlevu a pohodlí.

Související produkty