KPB 5 BROWN
Katalogové číslo: 1000788_KPB 5_BROWN
-50%
Podrobné informace
svršek: super fibre
vnitřní část: PU
podešev: rubber
Lehká, vycházková, nazouvací obuv KPB 5 je vyrobena ze syntetického materiálu. Díky svému provedení jsou velmi pohodlné a módní. Na noze je ani po celodenním nošení neucítíte.
JAK SI SPRÁVNĚ ZMĚŘIT NOHU
Připravte si:
- Papír položte na podlahu (ne na koberec) ideálně ke zdi.
- Postavte se na papír patou ke zdi plnou vahou (u měření neseďte), tužku držte kolmo k noze a nohu obkreslete a udělejte značku v nejdelším a nejširším místě.
- Změřte délku na papíře pravítkem. Výsledek je reálná délka chodidla.
- Stejným způsobem změřte i druhou nohu, délka každé nohy se může lišit.
- K délce chodidla přičtěte nadměrek 0,5 – 1 cm (platí pouze pro barefootovou obuv), který je nezbytný pro práci nohy.
- Podle naměřené délky chodidla + nadměrek už vybíráme velikost obuvi podle tabulky.

Nedoporučujeme se řídit pouze číslováním, protože se může mírně lišit u každého modelu, a proto je pod každým modelem (v popisu produktu) tabulka s přesně naměřenou vnitřní délkou, abyste si mohli vybrat ty správné boty pro Vás.
Např.: Obkreslená noha má v nejdelším bodě 23,2cm. K tomu přičteme minimální nadměrek 0,5cm. Výsledné číslo je 23,7cm. Obuv si tedy podle tabulky zvolím ve velikosti 38.
↓ VZOROVÁ TABULKA ↓
Velikost |
36
|
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
Vnitřní délka |
22 |
23 |
23,8 |
24,1 |
25,1 |
25,8 |
26,3 |
27 |
Vnitřní šířka |
8,3 |
8,6 |
8,8 |
9 |
9,1 |
9,2 |
9,2 |
9,5
|
Barva:
BROWN
Barva konkretni:
BROWN
Dostupné barvy:
BROWN
Recenze
Hodnocení přebíráme z Heuréka.cz
zobrazit všechny recenze
Ověřený zákazník
(02.02.2025)
100%
- Dobrá komunikace
- Rychlé dodání
Věra
(30.08.2023)
100%
Velký výběr, dobré slevové akce, rychlé doručení, praktické informace u zboží, výstižné fotky.
Alka
(19.01.2022)
100%
S nákupem jsem velmi spokojená, botičky bezvadně sedí, líbí se mi a ještě ve slevě, radost. Jsou to moje třetí gumičkové boty a nedám na ně dopustit.
Ivanka
(18.05.2021)
100%
spolehlivost,ochota,profesionalita a moc pěkné botičky
Petra
(03.11.2019)
100%
Velmi rychlé vyřízení objednávky a super ochota na prodejně. Určitě doporučím dále. Navíc moc pěkná a pohodlná obuv :-))
- Výborná obsluha na prodejně, velká spokojenost
zobrazit další recenze