FAQ | Gumičkové boty, sportovní obuv ROCK SPRING CZ
Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

FAQ

Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 2 000 Kč!

KDE BOTY ROCK SPRING KOUPÍM?

V síti prodejen Hervis Sports, v Hypermarketech Globus, ve více než 200 prodejnách po celé ČR a samozřejmě na www.rockspring.cz . Pokud chcete poradit, napište na e-mail info@kemax.cz.

KOUPILA JSEM SI BOTY A POTŘEBUJi JE VYMĚNIT ZA JINOU VELIKOST. CO MÁM DĚLAT?

Samozřejmě pokud Vám velikost nevyhovuje, máte možnost nám boty poslat zpět na adresu : KeMax s.r.o., Antonína Sovy 2344, Česká Lípa, 470 01 a následně Vám zašleme nový pár.

MOHU BOTY VRÁTIT ZPĚT?

Ano, samozřejmě zboží můžete nepoužité vrátit zpět do 14 dnů od vyzvednutí zásilky na naši adresu : KeMax s.r.o., Antonína Sovy 2344, Česká Lípa, 470 01. Můžete požadovat vrácení finanční částky zpět na váš účet (pouze cena zboží, bez poštovného a dobírky), nebo můžete žádat o výměnu za jiné zboží. Nepoužité zboží prosím vraťte zpět do krabice, nabo sáčku, nebo do jiného obalu. V žádném případě nezasílejte jako dobírku, takové zásilky nebudou převzaty. 

MÁTE I MUŽSKÉ A DĚTSKÉ MODELY?

Zaměřujeme se převážně na dámskou obuv, ale i pro muže a děti máme mnoho modelů. Gumičkové, sportovní, sandále .......

Z ČEHO JSOU GUMIČKOVÉ BOTY VYROBENÉ?

Svršek bot je kombinací textilu, textilu s elastanem, ribbonu a pružné textilní gumy. Díky tomu se přizpůsobí každému tvaru nohy, nártu i chodidla.

JAK VYČISTÍM GUMIČKOVÉ BOTY?

Naše boty s elastickým svrškem (tedy ty „gumičkové“) můžete prát v pračce. Vyrábíme ale také třeba sandále, sportovní boty či pantofle – a pro ty to už neplatí. Pro pratelné typy bot doporučujeme ruční praní nebo program na 30 °C v automatické pračce: používejte tekutý prací prostředek. Maximální počet praní by neměl být vyšší než čtyři. Pozor, žádné z našich bot nedávejte do sušičky! Zničily by se.

A VYDRŽÍ  GUMIČKY?

Je to elastický materiál – opravdu se můžete spolehnout, že vydrží. Za dlouhé roky, kdy je vyrábíme, máme vynikající zkušenosti a každou sezónu přicházíme s dalšími vylepšeními.

JSOU VAŠE BOTY ZDRAVOTNÍ?

Naši obuv sice nelze definovat přímo jako zdravotní, ale máme letitou zkušenost, že tak působí. Kromě toho, že používáme stélky z paměťové pěny nebo s ortopedickými prvky, vyhledávají naše boty i lidé trpící na otoky nohou, těhotné ženy či lidé s onemocněním kloubů a diabetici, protože elasticita bot jim umožňuje chůzi bez omezení. Máte jinou otázku? Pište na info@rockspring.cz

Barbora Strýcová