BAREFOOT STÉLKA FROTÉ
Katalogové číslo: 700088_BAREFOOT STÉLKA_FROTÉ
Podrobné informace
Froté barefoot stélka do bot vhodná na léto.
Stélky jsou vyrobeny z kvalitního šlehaného latexu, který má výbornou savost. Povrch tvoří bavlněné froté, které lépe provzdušňuje a proto jsou vložky vhodné pro letní období.
Latex zároveň změkčuje došlap a tlumí otřesy vznikající při chůzi.
Stélky můžete zastřrihnout dle potřeby.
- Tlumí nárazy
- Absorbují vkhkost
- Možné vyprat na 30°
Materiál: textil, froté
Výrobce: VTR s.r.o.
Barva: bílá
Cena za pár.
Barva:
627
Dostupné barvy:
CDF
Recenze
Hodnocení přebíráme z Heuréka.cz
zobrazit všechny recenze
Ověřený zákazník Jiřina
(29.11.2024)
100%
- rychlost, všechno v pořádku
Pavla P.
(09.10.2022)
100%
Skvělý výběr, rychlé doručení, boty kvalitní a krásně udělané, bohužel nesedly, ale vrácení peněz bylo rychlé a bez problémů.
Anča
(23.06.2021)
100%
Rýchle a presné vybavenie objednávky, komunikácia so zákazníkom a doručený tovar, ktorý som si objednala! Najpohodlnejšie topánky sa ku mne dostali veľmi rýchlo a som spokojná! Ďakujem!
- Rychlá odpověď na emailový dotaz,
- bleskové vyřízení objednávky
- velmi rychlé dodání
- hezké boty
Jiřina
(09.03.2021)
100%
Kvalitní krásné zboží, velký výběr, rychlost dodání, výborná komunikace, spolehlivost - zboží jsem měnila a nakonec vracela (ne pro špatnou kvalitu, ale bohužel mi obuv neseděla, jinak se mi velmi líbila) a musím pochválit opravdu bleskurychlou výměnu zboží i vrácení peněz!! Přestože mají napsanou lhůtu 14 dní na výměnu, zboží přišlo doslova obratem, velmi chválím, zrovna tak peníze na účet, děkuji a doporučuji, opravdu se nemusí nikdo obávat měnit nebo vracet zboží :-)
- Kvalitní krásné zboží, velký výběr, rychlost dodání, výborná komunikace, spolehlivost
zobrazit další recenze