SIGAL Active Outdoor balzám - 100g
Katalogové číslo: 700095_SIGAL Active Outdoor balzám - 100g
Podrobné informace
Speciální regenerační a impregnační vosková pasta na kožené materiály změkčuje, zvláčňuje a impregnuje. Proniká hluboce mezi usňová vlákna a po nanesení vytváří flexibilní a vodoodpudivý film.
Propustnost pro vodní páry snižuje pouze minimálně a je proto vhodný pro membrány typu Gore-tex, Sympatex apod.
Balsam nezanechává mastný film. Speciální látky obsažené v přípravku pečují o obuv a kožené doplňky po dobu jejich uskladnění tak, aby vypadaly jako nové. Leather balsam dodá materiálu voskovou ochranu proti povětrnostním vlivům.
Účinnost se zvyšuje opakovaným použitím.
Recenze
Hodnocení přebíráme z Heuréka.cz
zobrazit všechny recenze
Ověřený zákazník Patrik
(31.01.2025)
100%
řehledná nabídka i nákup, bezproblémové doručení
Ela Kinska
(09.12.2023)
80%
topanky su skvele, sedia perfektne, velkost sme urcovali podla tabuliek v popise jednotlivých druhov obuvi, sme spokojní, nakupujeme opakovane ..doporučujem
Alka
(19.01.2022)
100%
S nákupem jsem velmi spokojená, botičky bezvadně sedí, líbí se mi a ještě ve slevě, radost. Jsou to moje třetí gumičkové boty a nedám na ně dopustit.
Ověřený zákazník
(04.10.2021)
100%
Transakcia prebehla úplne bez problémov, všetko bolo ok. ďakujem
Ivana
(02.12.2020)
100%
Rychlé dodání. A zboží naprosto dokonalé:-)
zobrazit další recenze
Mohlo by Vás zajímat
poslední páry
Dříve 4 190 Kč 3 352,-