PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Pánská obuv

Úvodní stránka Pánská obuv FALUN 3390-4343_STONE - 42
Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 3 500 Kč!

FALUN 3390-4343_STONE - 42

Katalogové číslo: 1200115_FALUN 3390-4343_STONE_42

-50% -50%

Není skladem

2 355 Kč 1 946 Kč bez DPH

Podrobné informace

Materiál: ovčí vlna, matná kůže, podrážka – pryž
Barva : světle šedá svršek / světle šedá kožíšek

Zakoupením krásných papučí Axelda získáte produkt, který je vyroben v nejvyšší kvalitě. Ovčí kůže merino ze které je obuv vyrobena je živým materiálem, který dýchá přirozeně a umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu. Přírodní materiál z ovčí kůže merino zahřívá chodidla když je zima, a ochlazuje je, když je teplo. Vaše nohy se cítí velice komfortně .
Merino vlna není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti, to znamená,že zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost , navíc je antibakteriální.

Ošetření a péče : Pokud se o své výrobky z ovčí kůže a vlny správně postaráte, vydrží dlouho. Ovčí kůže je živým materiálem a má svůj vlastní přirozený odpuzovač nečistot. Začněte tím, že otřete vlhkým hadříkem obuv . Poté vezměte kartáček se semišovým vláknem nebo lehce otřete suchým ručníkem. Buďte opatrní a postupujte pomalu. Je-li potřeba je umýt - použijte jemné mýdlo a impregnaci určenou pro materiál na vaší botě. Nechte uschnout pomalu, nejlépe naplňte botu papírem a usušte při pokojové teplotě. Nepoužívejte aviváž .

Mnohaletý bestseller ve Švédsku.

Prověřeno zimou ve Skandinávii po mnoho sezon.

Tombstone